Panasonic Automotive Systems Czech

Vybavením laboratoře profesionálními mikroskopy vše začalo. Předcházela osobní konzultace a přesné vyspecifikování našich požadavků a možnost konfigurace pro naše účely. Později jsme doplnili mikroskopy i o speciální posuvné stojany. Vzhledem k první dobré zkušenosti jsem neváhal poptat další vybavení, kterým byly Rework stanice. S pájecí technikou značky QUICK jsme doposud neměli žádné zkušenosti. Rework systém nás překvapil svým výkonem ohřevu a průtokem vzduchu (na trhu jsem neobjevil výkonnější stanice co se týká průtoku vzduchu – to již poznáte na průměru přípojné hadice, ostatní značky mají poloviční průměr a tím je to dané. Později nám to potvrdila i externí firma, která u nás školila IPC standardy). U horkovzdušné stanice nás překvapila její životnost a odolnost v provozu (na jednom stanovišti jede nonstop dvě směny již čtyři roky. Oceňujeme zapnutí pouhým zvednutím ze stojanu. Je to velmi praktické bez nutnosti něco mačkat, což šetří čas a zvyšuje spolehlivost).

Takže co se parametrů týče, dávám vysoké hodnocení. Proto jsem neváhal a předal referenci kolegům z jiného oddělení v rámci společnosti Panasonic, kteří hledali dodavatele pájecí techniky, mikroskopů, antistatiky a odsávání zplodin.

Na spolupráci oceňuji férový přátelský přístup, spolehlivost a vždy nalezení optimálního řešení.

Dalimil Klema
PQC Analysis CHBU-AED Engineer, Panasonic Automotive Systems Czech

Sonavox CZ

„Dlouhodobé a fungující spolupráce je třeba si vážit. Jsem rád, že to mohu říci o společnosti P2J Technology, se kterou obchodujeme již 5 let. Vyzkoušeli jsme různé dodavatele, ale kvalitou i cenou se nám osvědčila pájecí technika z P2J Technology (www.pajeci-technika.cz). Proč měnit něco, co dobře funguje. Postupem času jsme začali odebírat také komponenty pro odsávání zplodin a spotřební materiál. Rád bych vyzdvihl ochotu obchodního týmu Jardy a Lenky, skvěle se s nimi komunikuje. Na vzájemná setkání se vždy těšíme.

Společnost P2J Technology jednoduše doporučuji.“

Tomáš Divina
technolog, Sonavox CZ

GCE s.r.o. Chotěboř

„Společnosti GCE a P2J Technology již dlouhodobě spolupracují, z toho důvodu bylo P2J první volbou při hledání dodavatele ESD vybavení pro naši novou výrobní linku kyslíkových koncentrátorů. Spolupráce, komunikace, objednání i dodání, vše je z naší strany s maximální spokojeností. Nejvíce oceňuji jednání obchodních zástupců firmy, se kterými byla radost jednat. Chlapi rozumí své práci, dokáží poradit a přichází s návrhy řešení, které jsou pro nás, jako jejich zákazníky, nejlepší možnou variantou. Lidský přístup a odborné rychlé řešení dělá z firmy P2J jasného vítěze v dalších projektech.

Chci poděkovat celému týmu P2J za spolupráci a určitě se těším na další spolupráci.“

Michal Musílek
Production Engineer GCE, GCE s.r.o. Chotěboř

Produkt přidán do oblíbených
Produkt byl přidán k porovnání

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.