PCB milling machine 4MILL300
PCB milling machine 4MILL300
PCB milling machine 4MILL300
PCB milling machine 4MILL300
PCB milling machine 4MILL300
PCB milling machine 4MILL300

CNC frézka 4MILL300

P2J-4MILL300
MIPEC
162 500,00 Kč
bez DPH
196 625,00 Kč vč. DPH

Vlastnosti produktu
Rozměry:
455 x 455 x 455 mm
Napájecí napětí:
230 V
Velikost pracovní plochy:
230 x 210 x 50 mm (X/Y/Z)
Rozlišení:
1,85 um
Stlačený vzduch:
Není potřeba
Opakovatelnost:
2 um
Software součástí:
Ano
Výměna nástroje:
Manuální - Push & Lock
Upínací plocha pro materiál:
220 x 150 mm
Vrtací rychlost:
120 zdvihů/min
Pohony:
Krokové motory
Pracovní stůl:
Stůl s centrální T-dráhou
Frézovací hlava:
Plovoucí, nastavitelná pomocí precizního mikrometru
Kryt stroje:
Ano
Příprava pro odsávání:
Ano
Základní sada pro výrobu DPS:
Ano
 
Frézka 4MILL300 je kompaktní frézovací zařízení, které se snadno vejde do volného rohu pracovního nebo laboratorního stolu. Pomocí frézky je možné vyrábět prototypy a malé série jednostranných i oboustranných DPS. CNC frézka 4MILL300 je kombinací vysoké kvality a všestranného použití. Může být použita i k výrobě předních panelů.

V některých firmách může být problém obhájit si nákup frézky DPS, protože nenabízí dostatek aplikací které by umožnily přiměřenou návratnost relativně vysokých pořizovacích nákladů. Frézka 4MILL300 je navržena tak, aby vyhovovala potřebám právě těchto uživatelů. Výhodou je nižší cena než u konkurenčních profi frézek DPS, dále pak možnost použít stroj na jiné aplikace v laboratoři nebo ve výrobě (které by bylo nutné zajišťovat externě).

V naprosté většině aplikací je však frézka 4MILL300 používána pro výrobu prototypů případně malých sérií DPS. Frézka je shopna se základními nástroji frézovat izolační dráhy na DPS s vysokou přesností. Lehce dosáhnete frézovaných izolačních drah o šířce 0,1mm a vyvrtáte otvory o průměru 0.2mm.

Výroba vlastních DPS má své výhody. Po dokončení návrhu může být deska připravena pro zpracování během několika minut, nanejvýš během několika hodin. CNC frézka 4MILL300 významně zkracuje dobu výroby desek plošných spojů.

Vynikající přesnost

Frézka 4MILL je opatřena přesnými vodícími šrouby s precizními maticemi zabraňujícími Backlash efektu. Proto jsme schopni zaručit vysokou přesnost obrábění!

Výroba oboustranných DPS

Frézka 4MILL300 je v základu vybavena hliníkovým pracovním stolem, který má jednu T-drážku uprostřed. V T-drážce jsou osazeny kameny opatřené kolíčky, které jednak slouží pro bezpečné uchycení frézované DPS a jednak zaručují přesné ozrcadlení po otočení materiálu při výrobě oboustranných DPS.

Nastavení hloubky frézování s přesností mikrometrů

Přesné nastavení hloubky je důležité pro gravírování jemných písmen, jakožto i u frézování DPS. Pro perfektní výsledky musí být možné nastavovat hloubku frézování v řádech mikrometrů. 4MILL300 má unikátní frézovací hlavu s mikrometrickým nastavením. Tento frézovací hlava má také integrovanou odsávací komoru pro odtah prachu.

60 000 ot./min, vysoce přesné vřeteno

Pro precizní dráhu nebo pro frézování velmi jemných objektů je nezbytné mít zařízení s přesným vřetenem a vysokými otáčkami. Výměna frézovacích nástrojů je rychlá a snadná díky zamykací matici.

Nejlepší software na trhu

Všechny frézky Mipec jsou dodávány včetně vlastního softwaru TrackMaker. Příprava dat pro frézování DPS je velmi snadná díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní. Nejsou nutné jakékoli předchozí zkušenosti s programováním nebo ovládáním CNC strojů. Díky TrackMakeru můžete importovat a editovat Vaše gerber data. TrackMaker pak sám navrhne způsob frézování, včetně návrhu nástrojů pro frézování a vrtání. Dráhy nástroje i nástroje samotné můžete rovněž změnit podle potřeby.
Žádná hodnocení
Produkt přidán do oblíbených
Produkt byl přidán k porovnání

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.