O nás

Společnost P2J Technology vznikla v roce 2011 a je ryze českou společností.

Dodáváme kompletní technologie pro kvalitní malosériovou výrobu elektroniky. Počínaje zařízením pro výrobu desek plošných spojů a zařízení pro následné osazování SMD i vývodovými součástkami. V sortimentu nechybí pájecí technika, pájecí materiály, optické kontrolní systémy, vybavení ESD a další produkty nutné pro výrobu.

Návrhem a dodávkou zařízení náš výčet služeb nekončí. Samozřejmostí je instalace zařízení a následné zaškolení obsluhy. Zajišťujeme také servis a poradenství.

Vyvíjíme a vyrábíme frézovací a vrtací zařízení 4MILL300 pod obchodní značkou Mipec. Všechny komponenty pocházejí z České republiky nebo Německa, proto jsou vždy k dispozici a mohou být zaslány zákazníkovi téměř okamžitě. Velkou výhodou je, že zařízení známe od prvního do posledního šroubku, avšak největší síla frézek Mipec je v jejich softwaru.

Jsme si vědomi toho, že v dnešní době je kladen důraz na efektivitu výroby. Máme stejný cíl. Výsledkem naší práce je rychlý a flexibilní výrobní proces, který je zároveň spolehlivý a intuitivní. Správně navržená výrobní linka je základem úspěchu, umožňuje totiž větší konkurenceschopnost na trhu.

Nabízíme odborná poradenství e-mailem, telefonicky i osobní návštěvou. Buď přijedeme za Vámi nebo nás navštivte v provozovně v Dolní Rovni, kde jsou některá zařízení k vidění. Je však nutné se předem shodnout na termínu návštěvy.

Prezentační místnost:

Příklady instalací:

Výstavy (Elektrotechnika/IT, SMT Hybrid Packaging):

Aktuality

všechny aktuality
18. 12. 2018

Vánoce 2018 a počátek roku 2019

Vážení zákazníci a návštěvníci webu, prvně Vám z celého srdce přejeme příjemné prožití svátků vánočních a úspěšné […]

číst dále