Dodavatelé

Mechatronic Engineering

Výrobce a dodavatel technologií pro SMT montáž, jako jsou osazovací automaty, dispenzery, sítotisková zařízení a přetavovací pece. Technologie jsou určeny pro prototypovou až středně sériovou výrobu.

www.mechatronic-systems.com

Mega Electronics

Společnost Mega Electronics patří mezi přední výrobce a dodavatele technologií pro výrobu desek plošných spojů, jak chemickou, tak suchou cestou.

www.megauk.com

QUICK Soldering

Společnost Quick Electronic Equipment Co., Ltd. byla založena v roce 1994, a je jedním z největších výrobců pájecí techniky v Číně. Certifikace ISO9001. Mezi významné zákazníky patří Foxconn, Panasonic, Compal, Asus, Inventec apod.

Mipec

Společnost P2J Technology je výrobcem 3D frézek Mipec, které jsou určené nejen k vlastní výrobě precizně frézovaných DPS. Opracovávají také plasty, dřevo i měkké kovy. Vyznačují se nejlepším softwarem na trhu. Frézy známe do posledního šroubku, používáme pouze kvalitní a osvědčené evropské díly.

www.mipec.eu

Dino-Lite Digital Microscope

Dino-Lite vyrábí více než 150 různých modelů USB mikroskopů, dále okulárové kamery a další nezbytné příslušenství, jako jsou stojánky a osvětlení.

SUNJE Hi-Tek Electrostatics

Korejská společnost SUNJE vznikla v roce 2000 a patří mezi nejvýznamnější světové výrobce elektrostatické vybavení do EPA, jako jsou ionizátory, precizní ESD měřicí přístroje a produkty spojené s čistými prostory (CLEANROOM).

BERNSTEIN Tools

Společnost BERNSTEIN, jako výrobce s dlouholetou tradicí nabízí kompletní řadu vysoce kvalitního a precizního nářadí, které obstojí i v třísměnném provozu.

Reeco

Společnost Reeco vyrábí laboratorní a dílenský nábytek včetně nástavby s policemi, kvalitním osvětlením a přístrojovým modulem. Kvalitu provedení prezentujeme v naší provozovně v Dolní Rovni.

Aktuality

všechny aktuality
18. 12. 2018

Vánoce 2018 a počátek roku 2019

Vážení zákazníci a návštěvníci webu, prvně Vám z celého srdce přejeme příjemné prožití svátků vánočních a úspěšné […]

číst dále