Aktuality

P2J Technology O nás Aktuality Výstava Elektrotechnika-IT

5. 9. 2016

Výstava Elektrotechnika-IT

elektro-it-banner_ll72tgi4

Srdečně Vás zveme na výstavu  ElectroTechnika & IT, která se koná 20. – 21. 10. 2016. Veletrh je pod záštitou ministerstva průmyslu, Univerzity Pardubice (Dopravní fakulta, Fakulta elektrotechniky a IT), SPŠE a VOŠ Pardubice. Hlavním posláním je podpora spolupráce firemního sektoru a technického vzdělávání. Součástí výstavy bude soutěž pro žáky ZŠ a SŠ v oblasti IT, robotiky, fyziky populární formou. Seznam vystavovatelů naleznete zde.

P2J Technology bude prezentovat kompletní pracoviště
pro prototypovou výrobu v elektrotechnice:

CNC frézka 4MILL300
Určena nejen k vlastní výrobě precizně frézovaných DPS (za několik minut, max. hodin), opracovává také plasty, dřevo i měkké kovy. Výhody: nejlepší software na trhu, skvělá kombinace kvality a návratnosti pořizovacích nákladů, extrémně vysoká přesnost (dráhy 0,1mm a otvory 0,2mm), výměnná pracovní deska (za vakuový stůl, T-dráhy atd.), výměnná frézovací hlava (dávkovač nebo hlava pro přímý osvit), výkonný 3D ovladač, rychlost  60 000 ot./min.

Dílenský a laboratorní nábytek Reeco
Dva typy konstrukcí: Classic (4 nohy) a Premium (masivnější, nastavení výšky imbusovým klíčem nebo elektromotorem, bude vystavována). Dva typy pracovních desek: obdelníková a ergonomicky tvarovaná. Nabízené šíře stolů: 1200mm, 1530mm a 1830mm. Příslušenství: osvětlení, laboratorní nástavby, zásuvky, police nad stolem, panely pro zavěšení nářadí apod. Vše také i v ESD verzi.

Digitální USB mikroskopy DinoLite
Dino-Lite vyrábí více než 150 různých modelů USB mikroskopů, které daleko přesahují možnosti běžných stolních mikroskopů. Oproti konkurenčním USB mikroskopům se vyznačují vysoce kvalitním zobrazením. Umožňují zaznamenávat videosekvence i fotografie, a rovněž nahrávat v časové smyčce. Zvětšení od 10x do 200 až 900x. Součástí je LED osvětlení v bílé, polarizované, ultrafialové, infračervené nebo přepínatelné kombinaci. Většina verzí je vybavena kalibrační stupnicí a umožňuje měření pozorovaných předmětů. Prezentované budou i lupy.

Osazovací manipulátor MAN-32 VIS
Spolu s podavači a osazovacím stolkem tvoří kompaktní, výkonný osazovací systém SMD součástek. Lehký pohyb ramene v osách X a Y dovoluje pohodlné vybírání SMD součástek ze zásobníků a jejich osazení po celé ploše. Přesné vedení osazovací hlavy v ose Z zabezpečí kolmé a jemné položení součástky do pájecí pasty. Vodicí knoflík hlavy slouží současně na otáčení jehly kolem své osy. V hlavě je také integrovaný lehký, ale výkonný zdroj osvětlení prostoru pod jehlou a magnetický snímač pohybu hlavy.

Pájecí technika Quick
Profesionální pájecí stanice QUICK jsou určeny pro uživatele, kteří očekávajívysoký výkon, univerzální použití, vysokou teplotní stabilitu, nízké provozní náklady a dlouhou životnost. V nabídce jsou pájecí stanice s keramickým topným tělesem nebo s indukčním ohřevem hrotu.Vystavované modely: pájecí stanice 3202, opravárenská stanice 713 a odsávací jednotka zplodin.

ESD nářadí BERNSTEIN
Vystavované modely: ESD upínací svěrák Spannfix s upínacím systémem pro DPS, a dále vysoce kvalitní a precizní ESD kleště.
Kleště a šroubováky BERNSTEIN mohou mít i disipativní rukojeť, odpovídají ESD normě IEC 61340-5-1 (povrchový odpor je 10E6 – 10E9 Ohmů).

Měřicí technika ESD
Nedílnou část antistatické ochrany tvoří měřicí přístroje. Vystavované modely: ESD tester pro měření rezistance uzemňovacích náramků a ESD obuvi Quick 492E, měřič elektrostatického pole Quick 431 a měřicí přístroj rezistance Gigalab-Evo.

Aktuality

všechny aktuality
18. 12. 2018

Vánoce 2018 a počátek roku 2019

Vážení zákazníci a návštěvníci webu, prvně Vám z celého srdce přejeme příjemné prožití svátků vánočních a úspěšné […]

číst dále