Digitální USB mikroskop Dino-Lite...

Digitální USB mikroskop Dino-Lite AM73915MZTL

AM73915MZTL
Dino-Lite
dodání 5-10 dní
32 373,00 Kč
bez DPH
39 171,33 Kč vč. DPH

Vlastnosti produktu
Snímkování:
45 snímků/s
LED zapínatelné / vypínatelné:
Ano
Obsah balení:
Mikroskop, pouzdro na přenášení, CD se softwarem, uživatelská příručka, stručný průvodce, kalibrační terč,
Rozlišení:
5 Mpx
Řada Dino-Lite:
Dino-Lite High Speed
Rozhraní:
USB 3.0
Speciální funkce:
Aut. Magn. reading, Ext. Dynamic Range (EDR), Ext. Depth of Field (EDOF), Flexible LED Control (FLC)
Zvětšení:
10-140x
Polarizátor:
Ano
Velké zvětšení:
Ne
Dlouhá pracovní vzdálenost:
Ano
Počet LED:
8
 
Dino-Lite AM73915MZTL je model ze série mikroskopů zobrazujících vysokorychlostní snímky v reálném čase s připojením USB 3.0. Nabízí vynikající nekomprimovanou kvalitu snímků a reprodukci barev v odolném, pevném a atraktivním kovovém těle.

Díky připojení USB 3.0, které nabízí přenosový mód „SuperSpeed“, dokáže přenášet data rychlostí až 5 Gbit/s (625 MB/s). Modely Dino-Lite s USB 3.0 nabízí rychlost přenosu snímků až 45 sn./s při rozlišení 1280 × 960. „SuperSpeed“ mód umožňuje využívat veškerý výkon optiky řady Dino-Lite Edge včetně vylepšené přesnosti barev a kvality snímků.

Dino-Lite AM73915MZTL je USB 3.0 model s rozsahem zvětšení 10× až 140× a velkou pracovní vzdáleností až 24 cm. Tento model patří do rodiny Dino-Lite Edge s nejnovější a nejmodernější optikou, nedostižným 5megapixelovým snímačem a několika speciálními prvky, jakými jsou funkce EDOF (Rozšířená hloubka pole automatiky, Extended Depth of Field), EDR (Rozšířený dynamický rozsah, Enhanced Dynamic Range), AMR (Automatické načítání hodnot zvětšení, Automatic Magnification Reading), FLC (Flexibilní ovládání, Flexible LED Control), zabudovaný polarizační filtr, celokovové tělo, velké množství měřicích funkcí, kalibrace, vyměnitelné přední krytky a mnoho dalšího.

Funkce EDOF umožňuje uživateli automaticky zachycovat několik snímků v různých hloubkách a automaticky je zkombinovat do jednoho jasného snímku. Díky funkci EDR automaticky zachytíte a zkombinujete několik snímků při různých expozičních stupních, výsledkem pak bude snímek s větším dynamickým rozsahem. Funkce AMR automaticky rozpozná a zobrazí zvětšení mikroskopu Dino-Lite. Zvětšení se zobrazí v softwaru Dino-Lite a uloží do zachyceného snímku, čímž se proces měření zjednoduší.

Model AM73915MZTL je jedním z nejšpičkovějších produktů Dino-Lite a nejpokročilejším produktem z řady Dino-Lite USB 3.0. Tento model je tou správnou volbou pro profesionály, kteří vyžadují větší pracovní vzdálenost, vysokorychlostní přenos dat, nejlepší možnou kvalitu snímku a mnoho pokročilých funkcí.
Žádná hodnocení
Produkt přidán do oblíbených
Produkt byl přidán k porovnání

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.