Pájecí stanice QUICK 203H ESD

Pájecí stanice QUICK 203H

203H
QUICK
SKLADEM méně než 5 ks
4 342,50 Kč
bez DPH
5 254,43 Kč vč. DPH

Vlastnosti produktu
Typ stanice:
Pájecí
Výkon stanice:
90 W
Výkon ručky:
0 W
Teplotní rozsah:
50°C - 600°C
Napájecí napětí:
230 V
Pracovní napětí:
36 V
Odpor hrotu vůči zemi:
<2 Ohm
Svodové napětí:
<2 mV
Obsah balení:
Stanice QUICK 203H , pájecí ručka 20H-90, pájecí hrot 200-B, stojánek, houbička na čištění hrotu, napájecí kabel
 
Pájecí stanice QUICK 203H se vyznačuje vysokým výkonem a rychlou obnovou tepla, což Vám umožní pájení velkých ploch, kde je odvod tepla z pájeného místa kritickým parametrem. Pájecí stanice pracuje na principu indukčního ohřevu hrotu.

Při indukčním ohřevu je pájecí hrot zahříván elektromagnetickým polem. V podstatě se jedná o transformátor, jehož primární vinutí tvoří induktor, kterým protéká proud. Sekundární vinutí pak tvoří samotný pájecí hrot, který představuje závit nakrátko. Výhodou indukčního ohřevu je velmi přesné řízení a rozložení teploty pájecího hrotu.

Pájecí stanice QUICK 203H splňuje veškeré podmínky pro bezproblémové pájení bezolovnatou pájkou. Pokud se stanicí právě nepracujete a pájecí pero je uloženo ve stojánku, sníží se díky nastavitelnému sleeping módu teplota pájecího hrotu na cca 200 stupňů Celsia. Tím se zamezí oxidaci pokovení hrotu, prodlouží se životnost hrotu a výrazně se usnadní práce s PB-free pájkou. Po vyjmutí pájecí ručky ze stojánku se teplota velmi rychle (cca za 2 vteřiny) opět navýší na nastavenou teplotu a Vy můžete pokračovat v práci. Pokud zapomenete stanici vypnout, stanice se vypne po nastaveném čase automaticky.

Bezproblémové pájení usnadní také správný výběr pájecího hrotu z široké nabídky nejrůznějších tvarů a velikostí. Stanice je v provedení ESD.
Žádná hodnocení
Mohlo by se vám líbit
Produkt přidán do oblíbených
Produkt byl přidán k porovnání

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.