FHD mikroskop Cmore Basic 30x
FHD mikroskop Cmore Basic 30x
FHD mikroskop Cmore Basic 30x
FHD mikroskop Cmore Basic 30x

FHD mikroskop Cmore PLUS 30x

50100012
VISUS technology
dodání 5-10 dní
85 800,00 Kč
bez DPH
103 818,00 Kč vč. DPH

Vlastnosti produktu
Snímkování:
60 snímků/s
LED zapínatelné / vypínatelné:
Ano
Automatické ostření:
Ano
Pevná pracovní vzdálenost:
280 mm
Ukládání fotek a videa:
Ano
Rozlišení:
1920 x 1080 (HDMI), 1280 x 720 (PC)
Rozhraní:
HDMI a USB
Zvětšení:
až 30x
 
Full HD mikroskop Cmore od společnosti Visus technology kombinuje vysoce ostrý obraz technologie FHD a schopnost mikroskopu zvětšovat.

Cmore FHD také dává příležitost ke správné pracovní poloze s bezpečným, ergonomickým a flexibilním zvětšením.
S Cmore FHD propojený s monitorem nebo TV zaručuje kvalitní, přesný a živý obraz toho, co jste umístili pod kameru, bez jakéhokoli zkreslení, zpoždění nebo rušení. S přímím propojením Cmore FHD s monitorem není možné ukládat obrazky nebo videa. Připojte jej k počítači a fotografujte pomocí přiloženého softwaru. Ovládejte Cmore FHD pomocí bezdrátového dálkového ovladače nebo softwaru.

Uživatelsky přívětivý:
Cmore FHD je velmi uživatelsky přívětivý systém. Jednoduchost systému s jediným tlačítkem a snadno ovladatelným dálkovým ovládáním umožňují ovládat Cmore FHD bez jakéhokoliv tréninku a nebudete potřebovat téměř žádný čas na to, abyste jej mohli používat.

Vyvinuto s ohledem na provozovatele:
Systém Visus Cmore byl vyvinut s ohledem na operátora. Kombinuje pokročilou technologii digitálního mikroskopu s komfortem a snadným používáním. Podívejte se na monitory s vysokým rozlišením 1080p, které snižují únavu očí a únavu krku spojené s častým používáním tradičních mikroskopů. Připojte modul Cmore k počítači a využijte softwaru pro zobrazování a měření. Zachyťte snímky a videozáznamy, lehce zhotovujte anotace a měření. Vhodný pro vizuální kontrolu PCB, analýzu osiva a zrna, automobilový průmysl, kontrolu kovových částí a řezných nástrojů, laboratoře, forenzní, klinické aplikace a další.

Vysoké zvětšení, výjimečná čistota:
Model Cmore je vybaven automatickým zaostřovacím fotoaparátem FHD s optickým zvětšením až 30x a digitálním až 300x. Produkuje ohromující vysoce kvalitní snímky HD bez jakéhokoli zkreslení nebo zpoždění s vynikající hloubkou ostrosti. Díky výstupům USB i HDMI Cmore je nejvšestrannější systém digitálního mikroskopu v jeho třídě. Podívejte se na ostrý obraz na monitoru FHD nebo použijte výstup USB pro připojení počítače k ??využití softwaru Cmore pro zobrazování a měření. Vestavěné LED osvětlení zajišťuje rovnoměrné osvětlení bez stínu. Díky pracovní vzdálenosti 28 cm je Cmore schopen kontrolovat objekty velké i malé. Zachyťte snímky, zaznamenávejte videozáznamy, označujte, proveďte měření a sdílejte své dokumenty s vaším týmem. Tyto soubory lze prohlížet, přehrávat a analyzovat. Dálkové ovládání Cmore je vybaveno jasně označenými tlačítky pro snadný přístup k systémovým funkcím. Zapnout a vypnout ZOOM, zapnout / vypnout funkci AUTOFOCUS, nastavit ostrost, zapnout rastr a další. Cmore je vyroben pouze z vysoce kvalitních materiálů a povrchových úprav pro dlouhotrvající zařízení, které nevyžaduje údržbu. Výrobeno ve Švédsku.
Žádná hodnocení
Produkt přidán do oblíbených
Produkt byl přidán k porovnání

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.